Profesionální fotografická technika

Nová řada softboxů LUMIAIR

Akustický signál nabití 2013-08-16 08:41:54
Nová řada softboxů LUMIAIR se vyznačuje vynikajícími vlastnostmi, novým designem a velmi příznivou cenou.
 

BOWENS v současné době již dodává kompletní novou řadu softboxů pod označením LUMIAIR. U těchto boxů jsou aplikovány nové materiály jak odrazné, tak i difuzní. Společnou vlastností je jejich vysoká účinnost, zcela neutrální barevné podání a dobrá homogenita rozložení světla na výstupní ploše. Pro tuto řadu boxů je možno zakoupit i voštinové textilní předsádky, které lze montovat na čelní plochu buď přímo pomocí obvodových suchých zipů, případně s použitím plastových lišt, které současně vyztužují hrany boxů. 

Boxy se nyní vyrábějí v nové rozměrové a tvarové řadě, Příjemným zpestřením sortimentu jsou zejména boxy kruhového tvaru s průměry 90, 120 a 140 cm. Kromě běžných obdélníkových typů ( s poměrem stran cca 4:3 ) , nechybí ani boxy úzké v provedení STRIP. Součástí dodávky jsou i adaptery pro bajonet S.

Boxy je možno použít i na zábleskových přístrojích jiných renomovaných výrobců po výměně adapteru za příslušný typ. K dispozici je tak možnost montáže na přístroje Bron, Profoto, Elinchrom, Hensel, Compactron, Balcar a řadu dalších.