Profesionální fotografická technika

O nás

V oboru profesionální fotografické techniky působí firma ADES již 25 let. Za tuto dobu se profilujeme jako firma, která je schopná zajistit dodávku jakéhokoliv fotografického pracoviště, a to včetně poradenské činnosti, návrhu optimálního řešení, dovozu nebo výroby potřebného zařízení, realizace tohoto pracoviště i jeho dlouhodobý servis.

Těžiště našeho působení je v obchodní činnosti, kde hlavní podíl tvoří záblesková technika BOWENS a studiové vybavení CAMBO. S těmito značkami jsme v povědomí fotografické veřejnosti úzce svázáni, leč šířka záběru nás nutí spolupracovat i s celou řadou dalších firem. Naše vlastní výrobní zázemí nám umožňuje reagovat i na zcela atypické požadavky zákazníků a řadu unikátních technických prostředků řešit vlastním vývojem a výrobou.

Našimi zákazníky je celé spektrum uživatelů fotografie od začínajících amatérů až po profesionální firmy, aplikující složitá technologická zařízení jako součást rozsáhlých fotografických a dokumentačních projektů. V přístupu ke všem zákazníkům bez rozdílu uplatňujeme pravidla maximální vstřícnosti, mnohdy nad rámec běžných zvyklostí. Technické závady jsou řešeny především na našem servisním pracovišti, u řady výrobků garantujeme celoživotní záruku na funkci zařízení.

V případě potřeby půjčujeme techniku na dobu nezbytně nutnou pro provedení opravy. Našim zákazníkům jsme schopni zapůjčit i některé speciální vybavení bezplatně. Naše pracovní doba je do té míry flexibilní, že po předběžné dohodě jsme schopni naše služby nabídnout i ve dnech pracovního klidu nebo zcela mimo běžné provozní hodiny.

Při prodeji zařízení preferujeme individuální předvedení techniky v našem předváděcím studiu, případně jeho nezávazné odzkoušení. V případě nákupu větších celků poskytujeme dohodnutou zkušební dobu, ve které je možno příslušnou sestavu otestovat a případně modifikovat tak, aby co nejlépe vyhověla požadavkům zákazníka. Teprve poté je řešena definitivně obchodní stránka.

Pro studenty fotografických škol jsme schopni poskytovat při nákupu fotografického vybavení pevné slevy, případně zprostředkovat cenově výhodný prodej použitého zařízení s plnou garancí perfektního technického stavu a běžnými záručními podmínkami. Dle možností v malém rozsahu dotujeme i některé instituce formou darů, s charakterem technického vybavení.

Naše činnost je tak zaměřena především na spokojeného zákazníka a to nejen ve fázi prodeje výrobku, ale hlavně v další následné etapě, kterou je bezproblémové dlouhodobé používání námi prodávaných technických prostředků. Převážně kladná odezva fotografické veřejnosti nás opravňuje k pocitu, že tato cesta je správná.